LODOWIEC KAUNERTAL/PITZTAL ROZPOCZĘCIE SEZONU 2018/2019 : LISTOPAD

WYJAZD SZKOLENIOWY : Kaunertal, Austria

Termin: 17-24 LISTOPADA 2018r.

 

Ten wyjazd to świetna szansa na rozjeżdżenie przedsezonowe, a dla osób planujących udział w kursach kadrowych

SITN-PZN, możliwość poprawy techniki w zakresie jazdy sportowej i stylowej. Jeżeli zbierze się wystarczająca liczba chętnych, możliwe jest również zorganizowanie Kursu Kwalifikacyjnego, oraz na stopień Pomocnika Instruktora SITN-PZN.

 

Feichten to główna miejscowość doliny Kaunertal o raczej wiejskim charakterze nie przypominająca dużych narciarskich kurortów. Mimo tego nie brakuje tu niezłych hoteli i miejsc, gdzie można spędzić czas po nartach. Poza basenem, trasy do narciarstwa biegowego i małym stokiem narciarskim, znajdują się tu również sklepy spożywcze i sportowe, restauracje, kawiarnie i bar. Otoczona przepięknymi górskimi krajobrazami stwarza idealne warunki do popołudniowych spacerów.

 

Ośrodek narciarski:

Lodowiec Kaunertal to puste trasy, kompletny brak kolejek do wyciągów i gondoli. Idealne miejsce dla poszukujących spokoju. Szerokie niebieskie trasy stanowią świetne miejsce do ćwiczenia jazdy na krawędziach. Na nieco bardziej doświadczonych czeka wyjątkowo ciekawy jak na teren lodowcowy średnio trudny zjazd z Karlesspitze (3260m) aż do Ochsenalm (2150m). Trasa nie jest bardzo wymagająca, za to niezwykle urokliwa. Na górze znajduje się platforma widokowa, z której roztacza się cudowna panorama okolicznych trzytysięczników w Austrii, Włoszech i Szwajcarii. Niżej natomiast trasa wije się licznymi zakrętami i garbami otwierając przez narciarzami coraz to nowe widoki. Ośrodek oferuje doskonałe warunki do treningów jazdy sportowej, dla tego często można spotkać tu kadry narodowe i kluby narciarskie.

 

Lodowiec Pitztal: 3440m na takiej wysokości znajduje się najwyżej położony lodowiec w Austrii. To ośrodek dla szukających prostych tras narciarskich, przepięknych widoków, ogromnej dawki śniegu oraz profesjonalnie przygotowanych tras. Nasz karnet upoważnia do dwóch dni jazdy w Pitztal, i na pewno będziemy chcieli to wykorzystać.


 

 Zakwaterowanie, apartamenty TIA APART w Feichten:

Komfortowe apartamenty 4-6 osobowe, wyposażone w 2 sypialnie i pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem, oraz w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią i salonem. W cenę wliczona jest również pościel i ręczniki. W budynku znajduje się narciarnia z suszarkami do butów narciarskich.

 

 

 

Szkolenie narciarskie i snowboardowe:

Szkolenie podzielone jest na dwie, dwugodzinne sesje każdego dnia:

2 godziny jazdy sportowej na tyczkach,

2 godziny doskonalenia techniki.

Szkolenie prowadzone jest przez instruktorów SITN-PZN, oraz SITS.

 

KURSY KADROWE SITN-PZN, oraz SITS:

Jeżeli zbierze się wystarczająca liczba chętnych istnieje możliwość zorganizowania Kursu Kwalifikacyjnego, oraz kursu na stopień Pomocnika Instruktora SITN, PZN, a także kursów na snowboardowe klasy SITS.

 

  

Kaunertal 17-24.11.2018

TIA APART : FEICHTEN

Cena za osobę przy obłożeniu:

4 osoby na apartament 6 osobowy

 880zł + 420e

 Cena za osobę przy obłożeniu:

6 osób na apartament 6 osobowy 

 880zł + 360e

ZAPISZ SIĘ

 

REZERWACJA:

Kliknij przycisk "ZAPISZ SIĘ" i wyślij nam zgłoszenie (podając miejsce i datę wyjazdu/obozu). W odpowiedzi dostaniesz od nas maila z dokumentami wyjazdowymi (należy je wypełnić, zeskanować i odesłać) oraz nr konta, na które należy wpłacić zaliczkę (880zł) w ciągu 7 dni.

*Dopłatę 360e/420e, należy uregulować najpóźniej pierwszego dnia, po przyjeździe na miejsce.

 

 

Cena obejmuje:

-Zakwaterowanie, 7 noclegów w TIA APART w Feichten,

-Codzienny dojazd skibussem do ośrodka Kaunertal Gletscher,

-Skipass 6 dni, Kaunertal Gletscher (dwa dni do wykorzystania w Pitztaler Gletscher),

-Ubezpieczenie NNW,

-Szkolenie narciarskie/snowboardowe: 2h jazda na tyczkach + 2h doskonalenie techniki / codziennie

-Codzienne, darmowe wejście na basen, oraz siłownię Quealpin w Feichten,

-Pościel i ręczniki,

-Wideoanaliza techniki,

-Gadżety obozowe,

 

 

Cena nie obejmuje:
-Transportu Polska - Kaunertal - Polska,

-Wyżywienia: w apartamentach znajduje się w pełni wyposażona kuchnia. Istnieje również możliwość wykupienia wyżywienia w partnerskim hotelu TIA MONTE, oddalonym o 450m. Koszt wyżywienia:

 -śniadanie : 9e

 -obiadokolacja : 14e

-Kaucji zwrotnej za skipass - 5e,

-Taksy klimatycznej: 1,9e /dzień, 

 

 

Informacje i zapisy:

tel.: 880 853 532

e-mail: maciek@weski.pl