Obozy narciarskie

Obozy narciarskie to znakomita opcja dla każdego, kto pragnie w aktywnej formie spędzić wolny czas, jednocześnie czerpiąc sporą dozę przyjemności wynikających z uprawiania sportu. Przygotowaliśmy niezwykle interesujące oferty w zakresie rodzinnych obozów narciarskich ściśle dopasowane do potrzeb klientów. Tworzymy zgrany i pełen kreatywnych pomysłów zespół osób, dlatego też wybierając nasze obozy narciarskie możecie być Państwo pewni, że wyjazd będzie pełen pozytywnych wrażeń.

Z powodzeniem, już od wielu lat organizujemy wyjazdy i szkolenia narciarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dysponujemy wiedzą, umiejętnościami oraz zaangażowaniem w każdym aspekcie prowadzonej działalności. Jesteśmy otwarci na nowe współprace i chętnie podejmujemy się także organizacji wyjazdów integracyjnych dla firm. Narciarstwo, co pragniemy podkreślić jest też znakomitym narzędziem ku temu, aby zintegrować grupę i tym samym przyczynić się do zacieśnienia kontaktów międzyludzkich.

Tylko i wyłącznie od decyzji klienta uzależnione jest czy będzie to kilkudniowa podróż w Alpy, dwu/ trzydniowe wyjazdy w polskie lub słowackie góry bądź też imprezy jednodniowe jak np. zawody narciarskie, kuligi, ogniska. Oczywiście, zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne wymagania i to w oparciu o nie opracowujemy szczegółowy plan wyjazdu i towarzyszących atrakcji.

Rekomendujemy obozy narciarskie dla różnych grup wiekowych. Przeprowadzamy szkolenia narciarskie na każdym poziomie zaawansowanie. Nasza kadra to instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, dla których narciarstwo stanowi prawdziwą pasję ale i sposób na życie.

Decydując się na nasze obozy narciarskie, jesteśmy przekonani, że będzie to znakomita decyzja. Zapraszamy do współpracy!

W naszej ofercie znajdziesz także: