Ekspress Narty : Jasna Chopok 10-11.03.2018

 

EKSPRESS NARTY to JEDNODNIOWE WYJAZDY NARCIARSKIE i SNOWBOARDOWE. Nie ważne na czym jeździsz, w grupie zawsze raźniej. Podobnie jak w poprzednim sezonie, nie siedzimy w domu! Prognozy są optymistyczne, a zima zaczęła się jeszcze lepiej niż rok temu, dlatego zaczynamy już 16 Grudnia wyjazdem na Chopok ! Następnie planujemy wypad na skitury i rakiety śnieżne w Bieszczady, a później do Tatrzańskiej Łomnicy. Jeżeli cała zima okaże się dla nas łaskawa to na pewno odwiedzimy Chopok kilkukrotnie i zawitamy również do innych ośrodków. Dzięki Ekspress Nartom, jeździmy w fajnej grupie i doskonalimy umiejętności narciarskie w każdy weekend! Poza wyjazdami weekendowymi, jeżeli śnieg na to pozwoli, będziemy także organizować treningi jazdy na tyczkach (wraz z Klubem Narciarskim Rzeszów), w środku tygodnia, na stokach w okolicy Rzeszowa i Krosna.

 

W zależności od liczebności grupy, jeździmy busami 8, 19, lub 55 osobowymi. Na miejscu istnieje możliwość wzięcia udziału w szkoleniu narciarskim/snowboardowym indywidualnym, lub grupowym, z naszymi instruktorami.

 

Jeżeli nie chcesz żeby jakaś akcja Cie ominęła, polub nasz profil na Facebooku:

FB/WeSki_wyjazdy 

 

JASNA  CHOPOK 10-11.03.2017

 

SZYBKA AKCJA: EKSPRESS NARTY 2017/2018

DATA

DŁUGOŚĆ

OŚRODEK

GODZINY ODJAZDÓW*

LICZBA MIEJSC

CENA**

Rzeszów

Krosno

Jasło

10-11.03.2018

2 dni

Jasna Chopok

Słowacja

5:00

6:00

---

16

140zł + 28e

+ cena skipassu

ZAPISZ SIĘ


 

*MIEJSCA ZBIÓREK: Rzeszów-Parking Podpromie, Krosno-Parking pod Halą na ul.Bursaki 29, Jasło-Stacja paliw "Bliska" ul. 3 Maja.

**CENA obejmuje transport busem w obie strony. W cenę nie jest wliczone szkolenie narciarskie/snowboardowe, ani koszty karnetów. W przypadku wyjazdu dwudniowego w cenę wliczony jest także nocleg (bez wyżywienia oraz bez taksy klimatycznej).

***Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 20zł. Zaliczka jest zwracana w przypadku odwołania wyjazdu z powodu złych warunków narciarskich, lub nie zebrania się grupy 7 osób. Zaliczka zwracana jest również w przypadku rezygnacji nie później niż 3 dni przed wyjazdem.

 

NOCLEG: HOTEL STEVE*** w Liptovskim Mikulasu. Nasz bus odwiezie nas do hotelu po nartach w Sobotę, i przywiezie ponownie na stok w Niedzielę rano. Do dyspozycji mamy pokoje 2-5 osobowe, świetlicę ze stołem bilardowym.

 

UBEZPIECZENIE: Każdy uczestnik wyjazdu objęty jest ubezpieczeniem SIGNAL IDUNA (z rozszerzeniem na sporty zimowe): koszty leczenia- 10 000EUR, koszty ratownictwa- 6 000EUR, NNW- 15 000PLN.

  

KARNETY: Najtańszym wariantem jest zamówienie wcześniej internetowego karnetu GOPASS, dla tych którzy tego nie zrobią będziemy kupować karnety grupowo ze zniżką 5%.

 

TAKSA KLIMATYCZNA: Osoby pełnoletnie muszą uregulować na recepcji taksę klimatyczną: 1e.

 

SZKOLENIE NARCIARSKIE: Istnieje możliwość wzięcia udziału w szkoleniu narciarskim oraz snowboardowym. Zajęcia są dodatkowo płatne według poniższego cennika.

 

SZKOLENIE NARCIARSKIE/SNOWBOARDOWE

POJEDYNCZE LEKCJE

1 osoba

80zł   / godzina

2 osoby

120zł / godzina

3 osoby

140zł / godzina

ZAJĘCIA GRUPOWE, 5-8 osób

3 godziny

100zł/osoba

 

INFORMACJE I ZAPISY:

tel.: 880 853 532
e-mail: 
maciek@weski.pl